Mobilya Tamiri


KAÇMAZ MOBİLYA

Üsküdar
Mobilya Tamiri, Tadilatı, Üretim, İmalat, Montaj Servisi Ustası
0532 450 30 57

Kaçmaz Mobilya, 30 yılı aşkın iş tecrübesi ile tüm mobilyalarınızı sorunsuz bir şekilde üretir. Üretimde kullandığı tüm ürünler kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerdir. Kendi üretimlerinin yanında sizlerin de tasarımlarını hayata geçirerek hayalinizdeki mobilyaya kavuşmanızı sağlar. Eğer beğendiğiniz bir mobilyayı daha uygun fiyatlara ve farklı opsiyonlarda yaptırmak isterseniz bizi tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız. İstediğiniz renk alternatiflerini yaptırabilir, eklemek veya çıkarmak istediğiniz özellikleri bir model üzerinden de tasarlayabilirsiniz.

İstersenizde evinizde olan, kullanmak istediğiniz herhangi bir mobilyanızı tamir ettirebilirsiniz. Mobilya tamiri konusu oldukça hassas bir konudur. Tamiri yapılacak olan mobilya antika ve ya yeni olabilir bu durumda da hassas davranmak, orjinalini bozmamak gerekir. Uzman ekip ile sizlerin memnuniyetini sağlamak için özenle çalışıyoruz.

Evinizde ve iş yerinizde tüm mobilyalarınızın bakımı, onarımı ve tüm tamirat işleri,koltuk, masa, mutfak dolabı, gardırop gibi mobilyaların tamir işleri yapılır. Aklınıza gelebilecek ve tamiri yapılabilecek tüm mobilyaların tamir işlerini yapıyoruz. Mobilyanızın bir parçasımı çıktı, döşemesimi bozuldu, boyasımı çıktı hiç endişelenmeyin Kaçmaz mobilya tüm mobilya tamir işlerini yapar. Mobilya denilince ilk akla gelen ahşap mobilyadır. Özellikle, masa, sandalye, koltuk, dolap, karyola, komodin, kitaplık gibi konut donatılarında, çeşitli büro donatılarında, okul sıra ve masalarında çoğunlukla ahşap malzeme kullanılmaktadır.

Zamanla vidalarında, yaylarında, pistonlarında vb gibi çeşitli yerlerinde arızalar oluşabilir. Oluşan arızalar nedeniyle mobilyalarımız iyice kullanılmaz hale gelir ve can sıkar. Özellikle misafiriniz varken arızaların hissedilmesi ve görülmesi çok kötü olur. Menteşelerinden ayrılan dolap kapakları, boyanması ve cilalanması gereken sehpalar, kırılan masa bacakları ve diğer tüm bakım ve onarım isteyen mobilyalarınız için istediğiniz tek şey, yeni bir mobilya takımı almış kadar masraf etmeden bu işi çözüme kavuşturmaktır.

Tüm eski mobilya, koltuk, sandalye, ofis mobilyası boyama, cilalama, tamirat, döşemesi ve yenileme işleriniz itina ile evinizden veya iş yerinizden alınır, isteğe göre, tamirat boyama döşeme ve bakımları yapılır evinize veya iş yerinize teslim edilir.

Tüm mobilyalarınızın tamiri ve tadilatının yapıldığı Kaçmaz mobilya ile istediğiniz, sevdiğiniz tüm mobilyaları tekrar hayata döndürüyoruz. İstediğiniz ilçeden bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Üsküdar mobilya tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Üsküdar mobilya tamiri

Üsküdar mobilya tamircisi

Üsküdar mobilya tamiri ustası

Üsküdar mobilya tamiri firması

Üsküdar mobilya tamiri marangoz

Üsküdar modüler mobilya tamiri

Üsküdar modüler mobilya üreticisi

Üsküdar modüler mobilya imalatçısı

Üsküdar modüler mobilya tamircisi

Üsküdar modüler mobilya tamiri ustası

Üsküdar modüler mobilya tamiri firması

Üsküdar modüler mobilya tamiri marangoz

Üsküdar yerinde mobilya tamirat, tadilat, yenileme montaj firması, fiyatları

Üsküdar mobilya üretim, imalat, tamirat, tadilat, yenileme montaj firması, fiyatları

Üsküdar kişiye özel mobilya tasarım, üretim, imalat firması, fiyatları

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selamiali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Validei Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi.