Portmanto


KAÇMAZ MOBİLYA

Üsküdar Portmanto Tamiri, Tadilatı, Üretim, İmalat, Montaj Servisi Ustası
0532 450 30 57

Portmanto montajı yapılırken öncelikle ürünün içerisinden çıkacak olan şemanın dikkatli bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Seçilen modele gör montaj da farklı olacaktır. Sürgülü portmanto montajı ise diğer modellere göre biraz daha özen gerektirir. Çünkü bu ürünlerde raylı sistem bulunur. Tercihinize göre üretilen ayakkabılık modelleri üretimden sonra kurulumu yapılır. Kaçmaz mobilya sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır.

Portmanto seçimi yapılırken öncelikle ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Seçimi etkileyen ikinci durum ise ebattır. Yer bakımından kısıtlı bir alana sahip olanlar için kapaklı modellerin yanı sıra sürgülü vestiyer modeller de iyi bir alternatif olacaktır. Renk tercihi de özellikle küçük bir mekana sahip olanların dikkat etmesi gereken bir konudur.

Küçük mekanlarda daha çok açık renkler tercih edilmekle birlikte, ceviz rengi de son yıllarda sıkça ilgi gören renkler arasında yer alıyor. Portmanto ayakkabılık olarak kullanılmak istenen tasarımlar da oldukça kullanışlıdır. Ayarlanabilir yapıda olan raf sistemleri sayesinde ayakkabıların yanı sıra bot ya da çizmeler de kolaylıkla muhafaza edilebilir.

Kullanışlı yapıları ile sürgülü portmanto modelleri ise yine ayakkabılık olarak da kullanılabiliyor. Bu ürünlerin kulp kısmı da gömme yapıda olduğu için görünümleri kusursuz. Sadece ayakkabılık olarak kullanılabilecek dolap içinde raflı bölmelere sahip olan ürünler, hem fonksiyonel hem de az yer kaplayan bir yapıda.

Üsküdar Portmanto Tamiri, Ayakkabı Dolabı Tamir, Tadilat, Tamirat

Kaçmaz Mobilya olarak her marka ve her model portmanto tamirini, tadilatını, onarımını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Üsküdar Portmanto İmalat

Üsküdar Portmanto Tamir

Üsküdar Portmanto Tamirat

Üsküdar Portmanto Tadilat

Üsküdar Portmanto Onarım

Üsküdar Portmanto Montaj

Üsküdar Portmanto Renk Değiştirme

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selamiali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Validei Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi.